wtorek, 15 lipca 2014

Valixy odchodzi!

Informuję,iż Valixy nie ma już z nami.

Od Luny cd. Nesty

-Dziękuje, oczywiście, że dołączę - powiedziałam zachwycona.
-To co ruszamy? - zapytała
-Dobrze
Droga do watahy była wspaniała. Dużo gatunków drzew i innych roślin. Od tych wszystkich zapachów zakręciło mi się w głowie po czym kichnęłam, a Nesta się zaśmiała.
-Wiele jest tu roślin, których nie spotkasz nigdzie - uśmiechnęła się.
-No właśnie...a jak się one tu znalazły? - zapytałam. - Tylko niektóre z nich widziałam.

Nesta??

sobota, 12 lipca 2014

Od Nesty do Luny

-W takim razie,miło cię poznać-powiedziałam siadając na ziemi.
Po chwili,ukłuła mnie pewna myśl-jeśli trafiła tu przechodem,najpewniej nie należy do żadnej watahy.Postanowiłam zatem rozwinąć moje podejrzenia i spytać:
-Nie masz watahy,prawda?
-Nie-odpowiedziała.W jej głosie dało się wyczuć lekkie speszenie.
-Więc,może chcesz dołączyć do mojej?Jestem Alfą Watahy Porannej Rosy-zaoferowałam

Luna?

Od Luny - Jak dołączyłam?

Dzień był upalny i słoneczny. Nie było żadnej chmurki na niebie. Postanowiłam chwilę odpocząć zanim wyruszę w dalszą drogę.
Kilka chwil później wędrowałam dalej. Wędrowałam tak aż słońce skończyło wędrówkę po niebie. Zrobiłam postój żeby tu przenocować, ale w oddali zobaczyłam jakąś waderę, która zbliżała się do mnie. Wstałam. Zaczęłam się cofać powoli.
-Nie bój się mnie! - powiedziała spokojnie - CO robisz na terenie mojej watahy?
-Przepraszam, nie wiedziałam - odpowiedziałam - Wędruje tam i tu.
-Jestem Nesta - rzekła sympatycznie wadera
-A ja Luna - odrzekłam z uśmiechem

Nesta??

niedziela, 6 lipca 2014

Nowa wilczyca!

Snow in the forest by ArtemisA-wolf


Imie: Luna
Wiek: 3, 5 lata
Głos: Brak
Płeć:Wadera
Stanowisko: Tropiciel
Partner: Szuka
Charakter: Miła, pomocna, ma szlachetne serce godne zaufania, szczera, dobra, opanowana
Moce:
-ma niesamowity węch
-kontroluje wodę
-zamraża wodę dotknięciem jej (ale tylko czasami)
-Może tkać krew innych wilków  
Żywioł: Woda
Wilcze maliny: 0
Inwentarz: Nic

wtorek, 27 maja 2014

Od Syriusza do Winter,Valixy,Sorena,Nesty

Pobiegłem w stronę lasu, za mną wszyscy inni. Gdy zdyszani znaleźliśmy się w ,,centrum” buszu, zauważyłem nowego wilka.
-Siema,  jestem Syriusz, a ty?- zapytałem ciekawsko
-Jestem Valixy, nowa w watasze. – odpowiedziała mi
Potem zaczęliśmy gadać ze sobą o różnych sprawach.
-Ej, chyba już musimy wracać, nie? Cały dzień tu nie będziemy stać- przerwała nam Win i przewróciła oczami
Uśmiechnąłem się lekko w  stronę Valixy i podszedłem bliżej Win.
-Lubisz zwiedzać krzaki?- zapytałem
-???- spojrzała na mnie zdziwionym wzrokiem.
Zaszedłem ją tak, że musiała iśc tyłem, i  gdy znaleźliśmy się blisko wepchnąłem wilczyce w krzaki
-Oż ty….- odpowiedziała podnosząc się. Już po chwili siłowaliśmy się i raz po raz wrzucaliśmy w krzaki. Nagle usłyszeliśmy krzyk…..

Kto dokończu?

poniedziałek, 26 maja 2014

Od Valixy CD Winter

- Oczywiście! - odpowiedziałam. - Idziemy!
Poszłyśmy na bagna. Patrzymy, a tam nagle wyskakują Soren i Syriusz!
- Soren! Gdzie ty się plątałeś? Mieliśmy iść przecież na polowanie!!! - żaliła się Nesta.
- Przepraszam, spotkałem Syriusza i jakoś tak zapomniałem...
- Ok, nic nie szkodzi - Nesta ochłonęła.
Tak sobie gadaliśmy i nawet nie zauważyliśmy że zbliżały się do nas...
- WĘŻE!!! - krzyknęła Winter.
...

<Winter? Nesta? Soren? Syriusz?>